Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  UPG допомогла здійснити ще 6 медичних виїздів FRIDA Ukraine до 4 регіонів країни

  27.06.2024

  Понад 20 000 км на пальному UPG. Саме такий шлях подолали медики-волонтери з FRIDA Ukraine у червні, поспішаючи на допомогу цивільним людям. Вони знову їхали туди, де на них чекають попри все, куди обіцяли повернутися і дотримали слова, – на прифронтову Донеччину та Сумщину. Також лікарі приймали пацієнтів у Київській і Чернівецькій областях. Не обділили увагою й маленьких українців, евакуйованих зі сходу — було здійснено педіатричний виїзд у дитячий будинок-інтернат, де виникла потреба у вузькопрофільних спеціалістах.

  Цей місяць сміливо можна назвати продуктивним, адже за відносно короткий відрізок часу лікарям вдалося надати понад 6 000 медичних послуг. Команди медиків проводили польові малоінвазивні операції, ультразвукові дослідження, ехокардіографії, видаляли сірчані корки та новоутворення на шкірі, вимірювали тиск, консультували та підтримували місцевих мешканців. З-поміж іншого спеціалізованого транспорту на локації виїжджав і Womеn’s Care для огляду жінок.

  Про важливість цих місій найкраще розповісти словами самих медиків: «Одна жіночка на Сумщині сказала нашій лікарці-неврологині Альоні Мазуренко, що з нами вона відчуває надію на майбутнє. Ці слова вартують чимало».

  А ми пишаємося можливістю бути опорою для тих, хто знаходить у собі мужність і життєву силу вирушати в довгу та складну дорогу до людей і для людей.

  «Дякуємо нашим клієнтам, які долучаються до благодійної ініціативи, купуючи гарячі напої на UPG. Вже багато місяців частину коштів з продажу ми конвертуємо в пальне для автопарку медиків, закриваємо й інші потреби мобільних бригад. У цій справі важлива стабільність, її мають відчувати наші партнери та люди, для яких якісна медична допомога стає більш доступною. І ми робимо все можливе, щоб так було й надалі», — каже маркетинг-директор компанії Катерина Дробілко.

  Допомагаючи, ти ділишся енергією добра з тими, хто його потребує. А отже, щоразу запалюєш маленький вогник, який, зливаючись з іншими, зрештою розсіює темряву.

  Рухаємося далі!