Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  UPG передала військовим чергову партію нових пікапів і трал для перевезення техніки

  18.04.2023

  Продовжуємо зміцнювати сили оборони країни! Ще 5 потужних Mitsubishi L200 загальною вартістю понад 5 000 000 грн і трал для перевезення важкої техніки передали захисникам. Нова партія авто виконуватиме бойові завдання на передовій лінії фронту, допомагаючи нашим військовим гнати ворога з української землі.

  За час повномасштабної війни ми вже підсилили ЗСУ 86 новими позашляховиками. І не зупиняємося! Щодня закриваємо й інші, не менш важливі потреби захисників – від безпілотників і коптерів до одягу і продуктів харчування. Заправляємо військових пальним, яке поставляємо з Європи.

  «Наші захисники мають бути на колесах, а нові сучасні автомобілі їх не підведуть. Ми допомагали і продовжуємо допомагати армії – це наша принципова позиція та обов’язок як українців, які народилися, живуть і працюють тут. Переконаний, бізнес і кожен із нас має сьогодні робити максимум, щоб захистити країну. Продовжуємо тримати паливний фронт, зміцнювати економіку і допомагати війську», – зазначив засновник і власник групи компаній UPG Володимир Петренко.

  Зі слів військових, які отримували чергові Mitsubishi L200, такі авто є незамінними на передовій. Сучасні пікапи допомагають хлопцям виконувати надскладні завдання, вчасно доправляти необхідний вантаж, евакуювати поранених. Крім того, позашляховики є новими, а отже точно не підведуть наших героїв у відповідальний момент. Також вони заощадять безцінний час, який часто доводиться витрачати на ремонт, як у випадку зі вживаними авто. Для оборонців – це гарантія, що вантаж прибуде вчасно, бойове завдання буде виконано, а наші герої повернуться з нього живими.

  З перших днів широкомасштабного вторгнення допомагаємо армії та цивільним українцям, які постраждали від нищівних наслідків війни. На ці потреби компанія спрямувала понад 150 000 000 грн. Залишаємося разом з Україною і українцями єдиними в цій боротьбі за свободу і незалежність.

  Маємо за честь отримати подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного! Це заслуга всієї команди UPG і кожного нашого клієнта.

  Наша віра в перемогу так ж міцна, як і наша Україна! Не втомлюємося повторювати, що разом ми – сила, яку ніхто не здолає.

  Працюємо, наближаючи перемогу!