Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  UPG першою серед українських компаній налагодила поставки пального із США

  16.02.2023

  У мережі АЗК UPG тепер можна заправити авто дизельним пальним американського виробництва. Перша партія високоякісного продукту від нафтової компанії Marathon Petroleum Company вже у продажу.
  Пальне із США імпортується вперше в історії українського ринку, тож UPG стала флагманом у розвитку даного напрямку.

  Сертифікат

  Паспорт

  «Танкер дедвейтом 100 тис. тонн прибуває у порт Гамбурга, звідки вже меншими танкерами по 30 тис. тонн доправляється до терміналу з перевалки та зберігання нафтопродуктів у Польщі, придбаного нами в кінці минулого року. Звідти пальне приїжджає до АЗК мережі», – зазначив Володимир Петренко, засновник та власник групи компаній UPG, розповідаючи про шлях американського дизпалива в Україну.

  З перших днів широкомасштабної війни компанія відмовилася від білоруського пального, а від російських нафтопродуктів – ще у 2014 році. Натомість у найкоротші терміни UPG вдалося налагодити безперебійні поставки високоякісних продуктів європейського походження. Сьогодні ж, з огляду на логістичні переваги та вигідне ціноутворення, компанія розпочала імпорт американського дизпалива в Україну та працює над збільшенням поставок у майбутньому.