Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  UPG стала партнером Саміту перших леді та джентльменів, організованого Оленою Зеленською

  07.09.2023

  Мали за честь виступити партнерами проведення третього Саміту перших леді та джентльменів, який відбувся у Києві за участю перших осіб держави, представників із десятків країн світу, української та міжнародної культурної еліти, а також спеціального гостя – Держсекретаря США Ентоні Блінкена.

  Цього року захід було присвячено темі ментального здоров’я. Поділяємо думку першої леді країни про те, що особиста стійкість кожної людини становить стійкість суспільства. Тому немає більш стратегічного завдання для країни, ніж створення умов для стійкості кожної людини. Обговорення цих питань на найвищому рівні є важливим для України, особливо в умовах війни.

  Важливо, що одним із результатів Саміту буде заснування мережі медичного партнерства між країнами. Це об’єднає зусилля найкращих іноземних фахівців для порятунку тисяч життів у нашій країні та за її межами.

  «Дуже сподіваюся, що всі заплановані програми в напрямку ментального здоров’я українців втіляться в життя, буде закладений міцний фундамент для повоєнного відновлення і це збереже життя та долі цілих поколінь наших людей. Пишаємося тим, що Саміт відбувся за підтримки UPG», – прокоментувала маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

  Сильні, коли разом. Для кожного українця вже понад півтора року це не просто слова. Глибоко усвідомили їх значення у перші дні широкомасштабного вторгнення, відчуваємо й зараз, адже боротьба триває. На жаль, війна руйнує та випалює не лише наші домівки та міста, але залишає вирви у душах людей. Говорити про це та діяти невідкладно, піклуючись про ментальне здоров’я нації – зберігати країну сильною. Впевнені, об’єднавши досвід та зусилля влади, бізнесу, суспільства та міжнародних партнерів станемо ще ефективнішими на шляху до перемоги та відновлення України після війни.

  Фото: соціальні мережі Олени Зеленської