Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  UPG увійшла до складу Нафтогазової Асоціації України

  17.03.2023

  Ми усі живемо в час великих змін та усвідомлюємо, що лише об’єднавши зусилля стаємо сильнішими.
  У березні UPG приєдналася до галузевого об’єднання, яке представляє інтереси найбільших гравців ринку – Нафтогазової Асоціації України. Сьогодні поряд із нами масштабні оптові, роздрібні, видобувні, переробні підприємства, що представляють національний, міжнародний, приватний і державний бізнес.

  Асоціація бере активну участь у розвитку законодавчої бази країни, моніторингу та вирішенні проблемних питань галузі з метою впровадження і дотримання європейських стандартів якості послуг на ринку. Це саме той шлях, який обрала UPG. Попри війну ми щодня продовжуємо забезпечувати українців високоякісним пальним виключно стандарту Євро-5, яке не містить жодних присадок та домішок, а завдяки логістичним перевагам компанії, зокрема, наявності власного парку бензовозів, залізничних цистерн та терміналу в Польщі, пропонуємо клієнтам кращу ціну на ринку.

  Саме згуртованість українців допомогла зберегти країну та втримати економіку в найважчі дні широкомасштабного вторгнення. Попереду визначальна боротьба та багато роботи з відбудови України після нашої перемоги. Переконані: завдяки відкритому та конструктивному діалогу влади, бізнесу та суспільства ми досягнемо поставлених цілей, адже мета наша єдина – успішна країна, сильна економіка та високий рівень життя українців.