Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Вітаємо наших клієнтів із Днем автомобіліста і дорожника!

  28.10.2022

  Цей День об’єднує всіх, чиє життя нероздільно пов’язане з дорогою. Кожного, хто сьогодні за кермом.

  Професійних водіїв та автолюбителів, які у визначальний для країни час демонструють витримку та відвагу. Ви мчите туди, де найбільше потрібні, евакуюєте рідних та українців у біді, доставляєте безцінні вантажі, долаєте надреальні відстані, щоб допомога прийшла вчасно, а економіка країни працювала.

  Усіх, хто займається обслуговуванням та ремонтом автомобілів. Сьогодні ваша робота має виняткове значення. Завдяки вам водії з упевненістю вирушають в дорогу та отримують найкраще заспокійливе – звук справного двигуна.

  Це також свято працівників дорожніх господарств: тих людей, які за одну ніч ремонтують дорогу, понівечену вирвами від ворожих ракет, доводячи усьому світу, що нашу країну не перемогти, вільний народ не зламати.

  Дорогі клієнти, нехай ваша зозулька ніколи не підводить, всі дороги будуть щасливими та безпечними і обов’язково приводять до тих, хто любить та чекає.

  Попри роботу в умовах постійної турбулентності, UPG й надалі дбатиме, щоб паливні баки ваших авто завжди були наповнені найкращим пальним європейської якості, обід смакував, як у дома, а кава у горнятках зігрівала серденька.