Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Як почуватися добре, долаючи великі відстані – запускаємо проєкт із корисними порадами водіям

  26.10.2023

  Піклуючись про вас, розпочинаємо соціальний проєкт, спрямований на збереження здоров’я і гарного самопочуття українців, які багато часу проводять у дорозі.

  На жаль, наш повітряний простір досі закритий, тож єдина можливість сьогодні побачитися з рідними, доставити гуманітарний вантаж чи дістатися фронту, щоб підсилити оборону країни – автошляхи. Напрямки руху можуть бути різними, але є те, що добре відомо кожному водієві – втома за кермом.

  Ми знаємо, як зробити вашу подорож комфортнішою. Разом із зірковим тренером Ксенією Літвіновою, яка має 26-річний досвід у фітнесі, презентуємо серію коротких відео зі змістовними і професійними порадами, як зберегти гарне самопочуття і настрій, долаючи сотні кілометрів.

   «Ми часто бачимо втому. Водії зупиняються на АЗК, щоб заправити авто, та й самим зарядитися енергією. Саме турбота про клієнтів – те, що об’єднує нашу команду. Подумали, що ще можемо зробити, щоб допомогти автолюбителям комфортніше, а головне – безпечно доїхати до місця призначення. І тут з’явилася ідея: поки ваше авто заправляється, завжди є кілька хвилин. Можна просто зачекати, а можна провести їх з великою користю для здоров’я. У нашій рубриці «Енергія твого руху. Корисні поради водіям» ділимося, як раціонально використати цей час», – каже маркетинг-директорка мережі Надія Гануліч-Манукян.

  Такі поради стануть у нагоді не лише водіям і їхнім пасажирам, але й людям, які відчувають втому, наприклад, після годин роботи на ногах. До речі, наша команда теж практикує руханки від Ксенії Літвінової.

  «Я одразу погодилася на участь у проєкті, адже у нас з UPG спільні погляди, принципи і бажання. Тут гарне обслуговування, якісна правильна їжа і є рух, а це – моя ідеологія! Вірю, що наші поради спонукатимуть людей більше дбати про себе і стануть хорошою повсякденною звичкою», – каже наша фітнес-тренер.

  Також вона наголошує, що саме фізична активність допоможе зняти стрес, неминучий сьогодні: «Зверніть увагу, наприклад, на вправи з дихання. Вони допоможуть самостійно і безкоштовно впоратися зі станом тривоги. Кожна хвилина, проведена з користю, має значення. Ранкові зарядки покращують кровообіг, метаболізм, додають енергії та підіймають настрій, а це все про гормони. Навіть 18 хвилин прогулянки тричі на тиждень допомагають знизити рівень гормону стресу на 15%».

  Ми цілком згодні з Ксенією, що запорукою фізичного здоров’я є дисципліна і підтримка свого тіла активністю, яка приносить задоволення. Звісно, важливо правильно і збалансовано харчуватися. Щодо підтримки ментального здоров’я, варто вірити в себе і попри все зуміти налаштовуватися на позитив. Об’єднують фізичне і ментальне здоров’я здоровий рух і турбота про себе.

  Закликаємо водіїв не ігнорувати мову свого тіла, яка часто розповідає про втому,  вчасно робити перерви на відпочинок і користуватися порадами, які допоможуть добре почуватися протягом усієї подорожі.

  Впевнені, турбота про фізичне і ментальне здоров’я нації має величезне значення, адже, щоб вистояти і перемогти, маємо залишатися сильними.

  До зустрічі на UPG!