Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Якість під контролем: кожну партію пального перевіряємо у власній лабораторії

  29.11.2023

  Коли ми кажемо, що реалізуємо лише високоякісне пальне, — стовідсотково у цьому впевнені, адже з кожної партії нафтопродуктів, які прибувають із заводу-виробника у Європі, Америці чи з Близького Сходу, ми відбираємо пробу, яку потім аналізуємо у власній лабораторії контролю якості. І лише коли впевнилися, що пальне відповідає державним стандартам України, відпускаємо його у продаж.

  Нашу лабораторію акредитовано за міжнародним стандартом ISO170-25, а інвестиція компанії у її створення досі є однією з найважливіших. Обладнання, приміщення, ведення технічних записів — усе тут відповідає вимогам міжнародного стандарту. Звичайно, точність досліджень залежить і від людини. Наші фахівці також проходять акредитацію, постійно навчаються, підвищують компетентність.

  Насправді якість має багато параметрів, проконтролювати кожен з яких і є основним завданням співробітників лабораторії. Так дизельне пальне має відповідати не менше ніж 19-ти показникам, бензин – 15-ти, а газ — 10-ти.

  Спочатку відібрана проба вноситься у спеціальний реєстр, а вже далі проходить повний цикл: від аналізування до 45-денного зберігання.

  Навіщо ж потрібно зберігати пальне в лабораторії стільки часу? Ці проби ще називають «арбітражними», а їх зберігання — ще одна вимога ДСТУ. Робиться це на випадок ймовірних спорів. Тобто, коли у споживача виникає сумнів щодо якості пального, ця проба передається до незалежної лабораторії, яка й виносить кінцевий вердикт.

  Підтвердження якості — не хвилинна справа. Найбільше часу для здійснення дослідження потребує бензин. У середньому для аналізу однієї проби спеціалісти витрачають близько 7-ми годин. На дизельне пальне йде до 4 годин, а найменше часу потребує дослідження проби газу — біля 3,5 год. Разом з тим за потреби здійснюють й експрес-аналізи.

  Протягом місяця ми проводимо десятки досліджень. Цього літа, наприклад, лише за один місяць перевірили на відповідність більше 40 проб газу. Це клопітка робота, але лише так зможемо бути впевненими, що пропонуємо вам найкраще.

  Щоб пальне відповідало заявленим параметрам виробника до моменту, коли водій наповнює ним бак свого авто, ми практикуємо багатоступінчасту систему контролю. Передбачено все: і аналіз проб з кожної партії, і захисне пломбування бензовозів, і постійне чищення паливних резервуарів на нафтобазах і заправних комплексах. Відстежуємо кожну ланку в ланцюжку паливної логістики.

  Тож, коли кажемо, що якість наших нафтопродуктів – на найвищому рівні, це означає лише те, що так воно і є. І за це відповідаємо власним іменем.

  Дякуємо, що обираєте UPG!