Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Заправляємо високоякісним дизелем із США — нова партія вже у продажу!

  06.02.2024

  Рік тому ми здійснили справжній прорив — першими в історії України поставили на ринок пальне з США. Отримали чудовий досвід і відкрили для себе багато можливостей — новий напрям виявився дуже перспективним. Пальне американського виробництва має покращені якісні характеристики, тож продовжуємо нарощувати його поставки. Чергова партія, яка прибула від заводу-виробника, однієї з найбільших нафтових компаній північної Америки, вже доступна українським водіям на кожному АЗК мережі.

  Основні переваги продукту:

  • високе цетанове число — Це позитивно впливає на роботу двигуна — пришвидшує запуск, розкриває потенціал потужності та мінімізує зношуваність деталей;
  • стійкість до низьких температур — пальне витримує до -25°C.

  Як і всі інші види пального, яке ми реалізуємо в мережі, американський дизель відповідає екологічному стандарту ЄВРО-5. Заправляючись якісним, ви не лише заощаджуєте кошти, адже споживання його менше, але й дбаєте про екологію.

  Кожен параметр нафтопродукту, який відповідає за якість, ми додатково підтвердили у власній випробувальній лабораторії, акредитованій за міжнародним стандартом ISO170-25. За таким принципом досліджуємо проби з кожної партії пального, яке отримали з заводу, і лише після цього допускаємо його у продаж.

  «Дизельне пальне з США імпортуємо безперебійно. Чергова партія вже їде в Україну. Таку можливість ми маємо завдяки власному логістичного ресурсу одному з найбільших у країні парків паливовозів і залізничних цистерн, а також терміналам для зберігання та перевалки нафтопродуктів у Європі. Цей фактор також позитивно впливає й на формування ціни для кінцевого споживача. Ми цінуємо довіру наших клієнтів, яку здобували роками, тож багато працюємо, щоб і надалі пропонувати лише найкраще», — каже маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

  Дякуємо, що ви з нами!