Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Зимовий EURO DIESEL вже на всіх АЗК UPG!

  14.11.2022

  До холодного сезону готові. UPG розпочала продаж морозостійкого дизпалива стандарту Євро-5, яке забезпечує безперебійну роботу двигунів при зниженні температури повітря до – 21°C та нижче. Лояльність та стабільність цін, які пропонує компанія завдяки повному логістичному самозабезпеченню, – ще одна незмінна перевага, чому українці обирають UPG.

  Зимовий EURO DIESEL ми експортуємо безпосередньо з Європи. Продукт відповідає високим технічним характеристикам, екологічному стандарту Євро-5 та вимогам ДСТУ. Пальне високого класу гарантує легкий розгін автівки, чудову маневреність, стабільну та безпечну експлуатацію двигуна взимку.

  Швидкий запуск двигуна при використанні зимового дизпалива EURO DIESEL від UPG визначає його цетанове число – вище позначки 50 (залежно від партії). У морози воно забезпечує більший ККД дизельного двигуна і повне згоряння пального. Ще один важливий показник якості пального, а саме вміст сірки та ароматичних вуглеводнів, у нашому пальному також в межах норми.

  Зимовий дизель, який відповідає Євро-5, ще й тому найкращий вибір, що згідно зі стандартом температура спалаху в закритому тиглі не може бути нижчою 55 одиниць. Масова ж частка різних домішок – не перевищувати 24 мг/кг, а гранична температура фільтрованості не має перетинати позначку мінус 20 градусів.

  Для автолюбителів – це ще й додаткова можливість заощаджувати кошти, адже використання пального підвищеної якості передбачає менше його споживання автомобілем. Заправивши паливний бак, ви також дбаєте про довкілля, адже наявність екологічного стандарту Євро-5 передбачає жорсткіші вимоги до ступеня очищення від часток, що забруднюють навколишнє середовище.

  Вчасна підготовка автівки до зими – це, передусім, про безпеку. Ми закликаємо українських водіїв завчасно підготувати автомобілі до морозів та ймовірної ожеледиці на дорозі – «перевзутися» у зимові шини, перевірити справність авто та використовувати виключно сезонний дизель, який відповідатиме температурі повітря.

  Із зимовим EURO DIESEL від UPG ви будете впевнені в роботі авто, незважаючи на примхи погоди!