Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Зручно та смачно кожному: дитяче меню відтепер у VIVO café!

  01.09.2023

  Це так чудово, коли ви заїжджаєте до нас усією родиною, тож завжди дбаємо, щоб знаходитись на АЗК було комфортно кожному, навіть найменшим клієнтам. Для цього у вбиральнях комплексів передбачили дитячі умивальники, які розміщено на правильній висоті, у залах VIVO café – стільчики для готування немовлят. Щоб батьки могли трішки відпочити в затишку, встановили бізіборди – іграшки, які забавляють малюків та розвивають дрібну моторику.

  А ще, ми дуже хочемо, щоб, попри все, в української малечі було щасливе дитинство. Казали це, створюючи власне морозиво ice U. І повторюємо знову, презентуючи дитяче меню у VIVO café.

  Заїжджайте смачно та ситно пообідати усією сім’єю! В оновленому меню ресторанів є страви, розроблені спеціально для дітей з урахуванням їхніх смакових уподобань та зацікавлень. Кожна потрібного розміру та наповнення.
  До яскравого боксу входить:

  • кідс чізбургер із соковитою котлетою з яловичини або кідс нагетси з ніжної курочки на вибір
  • хрумка картопелька з соусом
  • улюблений сік
  • іграшка-сюрприз для неймовірних емоцій

  «Продумуючи страви для найменших відвідувачів, ми, звичайно, орієнтувалися, щоб, передусім, це було смачно та ситно. Але наша ідея полягала й утому, щоб звичайний обід малечі перетворився на цікаву та захоплюючу історію. Саме тому наші бокси такі яскраві та наповнені стравами, які обожнюють усі діти. Іграшка чудово доповнює цей набір, адже вона завжди про посмішку», – розповіла маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

  Впевнені, кожен «Дуже дорослий бокс» стане смачною і цікавою пригодою, яка перетворить ваш візит із дітьми на UPG на маленьке свято.

  До зустрічі у VIVO café!