Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Зустрічайте літо, смакуючи морозиво ice U від АЗК UPG – вже незабаром у VIVO café!

  26.05.2023

  Неважливо, скільки тобі років, керуєш успішним бізнесом чи лише здобуваєш професію, любиш швидкість чи обираєш впевнену розміреність, твоє літо – це завжди морозиво! Ідеальний десерт родом з дитинства, без якого неможливо уявити відпочинок у спеку, вже 1-го червня у VIVO café – мережі ресторанів на наших нових комплексах і АЗК після реновації.                                   

  Ice U від UPG – морозиво, яке ми створюємо з добірної молочної суміші на спеціально закупленому професійному обладнанні. Приготуйтеся до непростого завдання – обрати з культової смакової палітри і визначитися, який саме наповнювач чи додаток зробить вас щасливішими в цю мить.

  Також вже незабаром у VIVO café ви зможете придбати молочні коктейлі і кавові напої з додаванням морозива. Це унікальна пропозиція серед сучасних АЗК і, відповідно, ще одна чудова нагода завітати на UPG.

  Сервіс на наших автозаправних комплексах продумано так, щоб знаходитися на локації було комфортно усією родиною. Впевнені, нашим найменшим клієнтам – найпалкішим поціновувачам морозива, сподобається ice U. Уже передчуваємо ці білі вусики над губами від десерту і примружені від насолоди оченята. Створюючи позитивні моменти для малечі, ми також почуваємося щасливішими. Саме тому запуск морозива ми присвятили Міжнародному дню захисту дітей.

  Будьте готові: на вас чекає не просто морозиво – десерт, який заряджає енергією і здатен підсолодити буденність. Беріть прохолоду із собою, або смакуйте у нас, сповна насолоджуючись моментом.

  Зустрічайте літо з морозивом ice U на АЗК UPG, наповнюйте серце світлими моментами і, попри все, вірте в добро, яке завжди перемагає.