Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Здійснюємо мрії клієнтів: новенький Volkswagen T-Roc знайшов свого власника!

  19.07.2023

  Вітаємо переможця національної акції до 20-річчя мережі, яким став Роман Ярошик – наш постійний клієнт із с. Пнівне, що на Волині!

  За умовами акції, з березня цього року водії заправлялися у мережі від 25 л. будь-яким видом пального та збирали слова з літер, які випадали в чеках. Щоб виграти кросовер, потрібно було зібрати слово «АВТО». І Роману це вдалося!

  Отримуючи ключі від омріяного авто, водій розповів, що займається пасажирськими перевезеннями. За час акції у мережі він заправився понад 1 тис. л. пального. Заїжджає на UPG в середньому двічі на тиждень. У свій виграш Роман не міг повірити до останнього:

  «Першою у чеку мені випала буква «А». Коли зібрав усі, зрозумів, що це саме той шанс, який буває раз за життя. Емоції описати важко, адже коли мрія здійснюється, слів не дібрати. Скажу лише, що зараз мене переповнює радість та вдячність за найкраще пальне, а я точно знаю, що тут воно саме таке, за якісний сервіс, відкритість та любов до кожного клієнта».

  За підсумками акції компанія також подарувала клієнтам 20 модемів Starlink та ще понад 10 000 миттєвих подарунків.

  Ми ставили за мету подарувати якомога більше радісних моментів, адже знаємо, які важливі сьогодні позитивні емоції.

  «Самі щоразу раділи так, наче це нам вдалося зібрати ті літери. Так ми сказали «дякуємо за довіру», «тримаємося, любі», «переможемо» кожному клієнту. Усім, хто обирає UPG. Адже сьогодні ми тримаємо економіку та підсилюємо армію разом», – каже маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

  У кожній вашій посмішці – й наша незламність.

  Дякуємо, що обираєте UPG!

  Разом до перемоги!